Strona główna

Z NKF Druid
Skocz do: nawigacja, szukaj

Witaj na stronie projektu Druid 2.0!

Druid jest projektem Naukowego Koła Fizyków mający na celu przede wszystkim zgromadzenie w jednym miejscu materiałów przydatnych w trakcie studiowania fizyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.


Na początek

Korzystanie z portalu jest podobne do Wikipedii - po zalogowaniu każdy może dodawać i edytować w zasadzie wszystko. Na górze po prawej stronie ekranu znajduje się klikacz "Edytuj" - po naciśnięciu którego zostajecie przeniesieni do edytora aktualnej strony. Po lewej stronie jest też kilka przydatnych linków np. do Prześlij plik - narzędzia, którym uploadujecie swoje materiały na serwer. Po dodaniu kliku wyświetli się strona załącznika z tytułem "Plik: Nazwa_pliku.coś" - jeśli chcemy go dodać na stronie np. jakiegoś kursu to ten tytuł wklejamy między nawiasy kwadratowe, czyli [[Plik:Nazwa_pliku.coś]]. Więcej informacji na temat edycji stron można znaleźć na stronie https://www.mediawiki.org/wiki/Help:Editing/pl

Staramy się utrzymać porządek i poziom kultury. Dodając skrypty/zadania proszę starać się dodawać informacje o autorze i zaznaczać to również w tekście - w przypadku, gdy jest nieznany zaznaczyć to poprzez [ Potrzebny autor ] - {{Brak autora}}.

Kursy

Lista wybranych kursów z Kategorii Kursy

Matematyczne

Fizyczne

Informatyczne

Pracownie

Organizacyjne

Projekty Naukowe

Offtop